Değerlerimiz


Biz Mansur Gıda olarak, 32 yıllık ticari geçmişimizle ulaştığımız bugünkü başarımızı, değerlerimizi yaşatmaya ve onlardan asla ödün vermemeye borçluyuz.

Mansur Gıda çatısı altında olmak isteyen her bireyden, önce değerlerimizi anlaması ve benimsemesini; attığı her adımda, yaptığı her anlaşmada, verdiği her sözde hatırlamasını; buna göre yaşaması ve yaşatmasını bekleriz.

Açık ve Dürüst Olmak


Davranışlarımızın temelini şeffaf ve dürüst olmak oluşturur. Dürüstlük değerinden asla ödün vermeyiz. Görüşlerimizi belirtmeyi, geri bildirim vermeyi ve bilgi paylaşımını önemseriz.

Çalışanlarımızı, iş ortaklarımızı, yatırımcılarımızı ve müşterilerimizi şirketimizde meydana gelen önemli gelişmeler hakkında zamanında ve açık bir şekilde bilgilendirir, etkin bir iletişim kurarız.

Geri bildirime açığız ve hatalarımızdan ders çıkartırız.

Güvenilir ve Adil Olmak


Sadece tutabileceğimiz sözler verir, anlaşmaları bağlayıcı olarak kabul eder ve tüm ticari işlemlerimizde yasalara riayet ederiz.

Birbirimizle ve iş ortaklarımızla iletişimimizde karşılıklı adaleti, kurumsal başarının bir şartı olarak görürüz.

İnsanları dinler, onlara adil davranır, katılımı destekler ve farklı görüşlere değer veririz.

İşiyle ilgili konularda herkese adil olacak şekilde davranır ve eşit fırsatlar yaratırız.

Saygı ve Güven Duymak


Çalışanlarımız, toplum ve tüketicilerimizden beklediğimiz saygı için önce insana saygı duymamız gerektiğini bilir buna göre davranırız. Dil, din ve ırk ayrımı yapmaksızın önce insan kavramı ile insana saygı duyarız. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.

Müşterilerimizin bize güven duymasını önemseriz.

Ortak değerlere ve saygıya dayalı ilişkiler kurarız. Çalışma arkadaşlarımızın kişiliğine, sorumluluklarına, tutum ve davranışlarına saygıyla yaklaşırız.

Heyecanlı ve Tutkulu Olmak


Yaptığımız işi benimseriz ve tutkuyla çalışırız. Müşterilerimizin gereksinimlerini giderip; hizmetlerimizden memnun kalmalarını sağlamaktan heyecan duyarız.

Heyecan duyulmadan yapılan işte başarı sağlanmayacağını bilir buna göre çalışırız.

Sürekli Gelişmek


Kısa dönemli sonuçları göz ardı etmeden, amacımız uzun dönemde başarılı olmaktır. Çalıştığımız alan ile ilgili her türlü gelişmeyi yakından takip eder, müşterilerimizin mutlu olmasını sağlarız.

Çalışanlarımızın mesleki gelişiminin yanı sıra kişisel gelişim sağlamasının önemini bilir buna göre çalışırız.

İç ve dış müşterilerimizin şikâyet ve beklentilerini önemser, çözümü için zaman kaybetmeden harekete geçer, gelişim sağlarız.

Birlikte Başarmak


Danışmaktan, bilgi almaktan, yardım istemekten asla çekinmeyiz. Bilgiyi paylaşmaktan, danışman gibi çalışmaktan, yardım etmekten mutluluk ve gurur duyarız.

Bu sayede başarıya sadece birlik ve beraberlik içerisinde olursak ulaşacağımıza inanırız.

Hızlı ve Esnek Hareket Etmek


Değişime uyum sağlayacak stratejiler geliştiririz. Asıl işimize odaklanmayı ihmal etmeden müşterilerimizi ve sektörleri sürekli takip eder, yeni pazarlar ve ürünlerle büyümeye devam ederiz.

Üstlendiğimiz görevlerin ve verdiğimiz kararların sorumluluğunu alırız.

Whatsapp
x
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve
kişisel verilerin korunması kanunu hakkında aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.
Anladım